Tarafımdan oluşturulan ve güncellenen siteler:

1. Eski İstanbul Fotoğrafları

www.eskiistanbul.net
İstanbul’da bir yeri, bir eseri tanımlayan ve açık telif hakkı barındırmayan, genelde 1970 öncesinde çekilmiş fotoğrafları isimlendirip, etiketleyerek gerek duyulduğunda seri şekilde ulaşılmasını sağlıyorum. Elde edilen en yüksek çözünürlükler kullanılmaktadır. Sosyal ortamlarda paylaşan çok ama bu şekilde başka bir arşiv örneğine denk gelmedim.

2. Türkiye ve Osmanlı Coğrafyasından Eski Fotoğraflar

www.eskiturkiye.net
Eski İstanbul’un İstanbul harici ve bugün Türkiye dışında kalan ama Türk eserlerinin olduğu şehirlerin de olduğu kardeşi.

Yukarıdaki her iki siteye yüklenen fotoğraflar kısmen durduruldu. Kültür  varlıkları ile ilgili fotoğraflar direkt Kültür Envanteri’ne eklenmeye başladı.

3. İstanbul ve Türkiye Kültür Varlıkları Harita Konumları

www.kulturenvanteri.com
Türkiye ve dünyadaki Türk kültür varlıkları üzerine ortaya koyduğumuz projede onlarca arkadaşımız gönüllü olarak katkılarını sürdürmektedir.

4. İstanbul Üzerine Yazılar ve Kültür Arşivleri

www.istanbulium.net
Önceleri gezi yazıları ile başlayıp zamanla İstanbul eser ve fotoğraf arşivine dönüşen; İstanbul’a dair elime geçen ama başkalarının kolayca ulaşamadığı harita ve kitap listelerini de barındıran site. Kültür Envanteri’nin devreye girmesi sonrasında durduruldu.

5. Kişisel Döküntüler – Blog

www.canercangul.net
Diğer sitelere ayırdığım vakitten ötürü pek fazla güncelleyecek vakti bulamasam da, aklıma takılan, söylemek istediklerimi söylediğim site.

6. Fotoğraf Arşivim

www.canercangul.com
Yıllardır çeşitli ortamlarda tuttuğum fotoğraflardan istediğim verimi alamayınca artık şart oldu. Kişisel fotoğraf arşivim. Özellikle İstanbul ve Türkiye fotoğrafları. Tek tek isimlendiriyor ve tanımlıyorum. Aradığımda kolayca ulaşabiliyorum. Daha bekleyen çok işi var, ağır yürüyor.

7. Ukrayna Haber Sitesi

www.ukrhaber.com
Güncel, Ekonomi, Kültür Sanat, Spor, Gezi, Ulaşım, Yaşam kategorilerinde Ukrayna’da yaşayan ve Ukrayna ile ilgilenen Türk toplumunun Ukrayna ve Ukrayna-Türkiye ilişkileri ile alakalı haberlere internet üzerinden ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir haber portalıdır.

Bu sitelerin haricinde bazı sitelere destek veriyor, bazı ortamlarda da özellikle fotoğraf ve video paylaşıyorum.